XXIII. Dostálovy dny urgentní medicíny


17.-19. října 2016 - Clarion Congess Hotel Ostrava


ČLS JEP Společnost urgentní medicíny a medicíny katastrof s podporou Asociace zdravotnických záchranných služeb ČR pořádá XXIII. Dostálovy dny urgentní medicíny. 

Dovolujeme si vás opět pozvat do Ostravy na Dostálovy dny urgentní medicíny, již po třiadvacáté. Tradiční součástí konference jsou workshopy, témata z medicíny katastrof, posterová sekce či novinky v doporučených postupech. V loňském roce měl premiéru samostatný blok Sekce nelékařských zdravotnických pracovníků, letos chceme dát prostor i kolegům z ostatních odborných společností. Zatím nevíme, zda bude program rozdělený do více sálů, nebo pouze v následných blocích v hlavním sále - oboje má své výhody a nevýhody. V případě souběžných prezentací se zvýší počet příspěvků, ve druhém případě stihne posluchač vše a není vystavován dilematům, co si vybrat a co oželet.

Každopádně doufáme, že tak jako v minulých letech se podaří sestavit zajímavý odborný program a zároveň se v přátelské atmosféře setkat s kolegy, na které v letu všedních dnů nemáme - k naší škodě -tolik času, jak bychom chtěli.

Za výbor ČLS JEP - Společnosti urgentní medicíny a medicíny katastrof i za vědecký výbor konference se na vás všechny těší

MUDr. Jana Šeblová, Ph.D., předsedkyně ČLS JEP UM a MK

Celá pozvánka zde. Webové stránky kongresu zde.