Aktuálně

Cena Asociace zdravotnických záchranných služeb ČR za rok 2015

12. 10. 2015

Oceněni byli:

Ing. Naděžda Knězková, MBA, ekonomická náměstkyně ředitele ZZS Jihomoravského kraje. Nominována za podíl na činnosti AZZS ČR a dlouhodobé vynikající výsledky ve funkci ekonomické náměstkyně ředitele ZZS Jihomoravského kraje.

Mgr. Marta Machátová, hlavní sestra Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina. Nominována za významný podíl na rozvoji ZZS Kraje Vysočina v oblasti poskytování péče nelékařskými zdravotnickými pracovníky.MUDr. Adriana Kotrchová, lékařka Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Nominována za příkladný a vysoce profesionální přístup v poskytování přednemocniční neodkladné péče v Karlovarském kraji.


MUDr. Zdeněk Tichý, lékař Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje. Nominován za zásluhy o vznik a rozvoj Zdravotnické záchranné služby na území Královéhradeckého kraje.Ing. Martin Repko, vedoucí technik dopravy a spojů. Nominován ZZS Ústeckého kraje za aktivní přístup v nastavení jednotného systému řízení PNP v Ústeckém kraji a příkladné vedení úseku dopravy a spojů.MUDr. Jan Weinberg, MBA, vedoucí lékař LZS ZZS Olomouckého kraje. Nominován za významný přínos a aktivity v oblasti budování krajské organizace, LZS, vzdělávání a krizového řízení.Magdalena Suková, bývalá vedoucí sestra oblasti Tachov. Nominována ZZS Plzeňského kraje za profesionální přístup k nemocným a velmi milé chování ke svým kolegům. Je vynikající teamovým členem výjezdových skupin ZZS Plzeňského kraje.Bc.Michal Tomáš, zdravotnický záchranář a Radek Dvořák, řidič. Nominováni ZZS Libereckého kraje za profesionální zvládnutí managementu poskytnutí přednemocniční neodkladné péče na místě události hromadného neštěstí.Bc. Patrik Merhaut, vedoucí krajského zdravotnického střediska. Nominován ZZS Středočeského kraje za kontinuální zlepšování operačního řízení v našem kraji včetně centralizace operačních středisek.Bc. Jakub Jiřík, zdravotnický záchranář, staniční sestra VZ Pardubice. Nominován za vzornou práci, vzdělávání mladších kolegů a zvládnutí zásahu u 1. podezření na Ebolu v ČR v roce 2014.Jaroslav Havelka, řidič OS ZZS Jčk Tábor. Nominován ZZS Jihočeského kraje za dlouholetou činnost a podíl na záchraně mnoha lidských životů.PhDr. Lukáš Humpl,tiskový mluvčí, klinický psycholog ZZS MSK. Nominován za přínos při budování Systému psychosociální intervenční služby a jeho implementaci do praxe v rámci ZZS ČR.Pavel Volenec
, zdravotnický záchranář, inspektor provozu. Nominován ZZS HMP za samostatné poskytnutí rozšířené KPR s opakovanou defibrilací a zajištění dýchacích cest do příjezdu posádek RV.