Aktuálně

XXIII. Dostálovy dny urgentní medicíny

23. 08. 2016


17.-19. října 2016 - Clarion Congess Hotel Ostrava

Dovolujeme si vás opět pozvat do Ostravy na Dostálovy dny urgentní medicíny, již po třiadvacáté. Tradiční součástí konference jsou workshopy, témata z medicíny katastrof, posterová sekce či novinky v doporučených postupech. V loňském roce měl premiéru samostatný blok Sekce nelékařských zdravotnických pracovníků, letos chceme dát prostor i kolegům z ostatních odborných společností. Zatím nevíme, zda bude program rozdělený do více sálů, nebo pouze v následných blocích v hlavním sále - oboje má své výhody a nevýhody. V případě souběžných prezentací se zvýší počet příspěvků, ve druhém případě stihne posluchač vše a není vystavován dilematům, co si vybrat a co oželet.

Každopádně doufáme, že tak jako v minulých letech se podaří sestavit zajímavý odborný program a zároveň se v přátelské atmosféře setkat s kolegy, na které v letu všedních dnů nemáme - k naší škodě -tolik času, jak bychom chtěli.

Za výbor ČLS JEP - Společnosti urgentní medicíny a medicíny katastrof i za vědecký výbor konference se na vás všechny těší

MUDr. Jana Šeblová, Ph.D., předsedkyně ČLS JEP UM a MK

Celá pozvánka zde. Webové stránky kongresu zde.