Aktuálně

Podpořme NF Kryštůfek přes GIVT

10. 11. 2022

Vážení kolegové,

Jsme rádi, že můžeme s vámi spolupracovat a společně pomáhat dětem prostřednictvím Kryštůfka záchranáře.

Rádi bychom vám dodali dostatek Kryštůfků pro všechny potřebné děti a proto jsme navázali spolupráci se společností GIVT, abychom získali další potřebné prostředky pro výrobu Kryštůfků.

Prostřednictvím jejich portálu můžete nakupovat své vánoční dárky a zároveň sami tím podpořit financování Kryštůfků, které vám zašleme pro děti do sanitních vozů. Náklady na výrobu jednoho Kryštůfka činí 200 Kč.

Věděli jste, že činnost našeho nadačního fondu můžete podporovat i vy bez toho, aniž byste platili něco navíc? Právě takovou službu nabízí platforma Givt.cz, do které je Kryštůfek zapojen.

Jakým způsobem Kryštůfka přes Givt podpořit?

  1. Před nákupem se do e-shopu proklikněte z www.givt.cz a pak nakupujete, jak jste zvyklí. Můžete se zaregistrovat na www.givt.cz/pridejte-se nebo nakupovat anonymně.
  2. Přidejte si do prohlížeče Pomocníka, který Vám sám připomene, na kterých e-shopech lze pomáhat. Pokud si jej navíc přidáte z odkazu bit.ly/30Kc-pro-NF-KRYSTUFEK, Givt nám za každého Pomocníka pošle 30 Kč.
  3. Jestli nakupujete spíš na telefonu, na Google Play je pro telefony se systémem Android dostupná aplikace Givt.cz.
  4. Dejte o této možnosti podpory vědět i svým přátelům a známým. Čím víc nás bude, tím více dětem budeme schopni pomoci. Givt nám navíc na celý listopad zdvojnásobil příspěvky ze všech Vašich nákupů, takže pokud se chystáte pořizovat Vánoční dárky, zkuste to letos s Givt.cz již v listopadu.
  5. sdílejte nás na sociálních sítích: FB https://krystufek.cz/ Vážíme si Vaší podpory a děkujeme za spolupráci.

S pozdravem

Kateřina Adamíková, ředitelka Nadačního fondu Kryštůfek. www.krystufek.cz

Podpořme NF Kryštůfek přes GIVT
Podpořme NF Kryštůfek přes GIVT